درباره ما

image

شرکت مگا در مشهد ،یکی از بزرگ‌ترین شرکت درب اتوماتیک سطح کشوراست که با همراهی نیروی انسانی کارآزموده در دفتر مرکزی خود در مشهد ، خدمات خود را در سراسر کشور ارایه می‌دهد. این مجموعه با تلاش بی‌وقفه موفق به کسب یکی از بزرگترین سهم های بازار درب اتوماتیک پارکینگ، درب اتوماتیک شیشه ای، درب کرکره ای دوربین مداربسته، پشتیبانی و فروش به همکار در کشور گردیده است و مسیر رشد و تعالی خود را با جدیت دنبال می‌کند.
با سرمایه‌گذاری‌های عظیم و قابل توجه بر روی آخرین و جدیدترین فناوری‌های موجود در بازار درب اتوماتیک و سیستمهای حفاظتی همواره تلاش کرده ایم پشتوانه‌ها و تجهیزات فنی خود را به گونه‌ای شایسته برای خدمات رسانی بهتر به مشتریان تجهیز و ارائه کنیم. از این روی، هم‌زمان با ورود فناوری‌های الکترونیکی به بازار درب اتوماتیک شیشه ای ، درب اتوماتیک پارکینگ ، درب اتوماتیک کرکره ای ، شرکت مگا دُر ، بی‌درنگ برای خرید این فناوری‌ها و تجهیز پشتوانه‌های فنی فعلی خود اقدام می‌کند. این پشتوانه‌ها و تجهیزات فنی در کنار نیروی متخصص و زبده‌ی مگا دُر در بخش‌های فنی، مجموعه‌ای کامل را برای تضمین کیفیت خدمات ارایه شده به وجود آورده‌اند. مهم‌ترین پشتوانه‌ها و تجهیزات فنی که شرکت‌ مگا دُر برای ارایه‌ی خدمات به مشتریان از آنها بهره می‌گیرد، عبارت‌اند از:
• ابزاری‌ مجهز شامل مجموعه‌ای از آخرین و پیشرفته‌ترین تجهیزات برای دربهای اتوماتیک خدمات شرکت مگا دُر
مجهزترین تجهیزات سخت‌افزاری برای ارایه‌ی خدمات درب اتوماتیک شیشه ای
• آخرین و پیشرفته‌ترین تجهیزات برای ارایه‌‌ی درب اتوماتیک و خدمات تکمیلی آن
• ارتباط نزدیک با شرکت‌های ارایه کننده‌ی تجهیزات پیش‌رفته در ایران است.
• تیم‌های توان‌مند فنی و تخصصی برای ارایه و پشتیبانی از خدمات
• تیم توان‌مند مدیریتی برای مدیریت و توسعه خدمات
درب اتوماتیک یا همان دربهای تمام اتوماتیک امکانات کارآمدی است که کاربران را قادر می‌سازد تنها با استفاده از ریموت کنترل، بتوانند بدون اتلاف وقت، به صورت دائم و بی دردسر تردد نمایند.
شرکت مگا دُر به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌ی بخش خصوصی ارایه‌ی کننده‌ی خدمات درب اتوماتیک در سطح ایران، هم‌اکنون خدمات دربهای اتوماتیک را با ویژگی های منحصر به فرد در سطح وسیعی در کل کشورارایه می‌کند. به گونه‌ای که در همه ی شهرهای استان خراسان، تقریبا” کلیه‌ی مناطق از خدمات دربهای اتوماتیک مگا در مملو می باشد.
گفتنی‌ است، در حال حاضر، ده‌ها هزار نفر از مشتریان و سازمان‌ها و موسسات خصوصی و دولتی از خدمات دربهای اتوماتیک مگا دُر استفاده می‌کنند و رضایت خاطر مشتریان از کیفیت خدمات ارایه شده و پشتیبانی مستمر و موثر مگا دُر از این خدمات، موجب گردیده تا روزانه شمار زیادی به جمع خانواده‌ی مشتریان مگا دُر در این حوزه بپیوندند و مگا دُر در این بخش از بازار نیز سهم چشم‌گیری را با فاصله‌ی قابل توجهی نسبت به شرکت‌های همکار به خود اختصاص دهد.